Kategorie

Prohlédnuté produkty

Výrobci

Fluke 360 - multimetr

FLUKE

Výroba přístroje skončila

Fluke 360

Ideální nástroj pro nedestruktivní měření unikajících proudů. Měření unikajícího proudu ochranným vodičem a dotykového proudu s rozlišením 1 µA. Maximální průměr měřeného vodiče je 40 mm.

Více informací

Fluke 360

Přístroj Fluke 360 je ideálně navržen pro nedestruktivní měření izolačních podmínek, měřič únikového proudu Fluke 360 umožňuje provádět zkoušky bez snížení výkonu instalace nebo odpojení zařízení - šetří tím čas, není to však na úkor kvality nebo bezpečnosti. 

Unikátní design čelistí klešťového měřiče únikového proudu Fluke 360 AC(st) eliminuje vliv sousedních vodičů elektrického proudu a minimalizuje vliv vnějších magnetických polí, dokonce i při nízkých hodnotách proudu. To umožňuje provádět přesné a spolehlivé zkoušky v dnešních přeplněných elektrických prostředích. Odolný a vysoce kvalitní design kleští měřiče únikového proudu Fluke 360 zaručuje vysokou stabilitu a trvanlivost při dlouhodobém opakovaném používání.

Proč měřit únikový proud?
Únikový proud může být ukazatelem účinnosti izolace vodičů. Vysoké úrovně únikového proudu se mohou nacházet v obvodech, i když je izolační odpor nízký, nebo když je použito elektronické zařízení s filtry. Únikový proud může způsobovat poruchy normálního provozu zařízení a instalací. Pomocí klešťového měřiče únikového proudu Fluke 360 je možné odhalit zdroj únikového proudu a provést systematické měření celé instalace. Velkou výhodou měření únikového proudu oproti měření izolace je, že se u instalací nebo zařízení nesníží výkon, ale lze jej provádět za normálního provozu.

Vlastnosti Fluke 360:

Měření únikového proudu s rozsahem 3 mA a rozlišením 1 µA zajišťuje přesné sledování narušení izolace 
Široký rozsah měření, od 1 µA až do 60 A pro všechny potřeby instalací 
Vysoká úroveň odstínění zajišťující přesné výsledky měření v blízkosti jiných vodičů 
Vysoce odolná klešťová konstrukce odolává více než 50 000 použití - vyšší pevnost, která předčí životnost vašeho klešťového měřiče únikového proudu. 
Lehce přenosný kapesní měřič únikového proudu s čelistmi o rozměru 40 mm 
Praktické tlačítko „Přidržení hodnoty na displeji“ umožňuje zachytit výsledky únikového proudu na těžko dostupných místech 
Automatické vypnutí přístroje se zvukovou signalizací šetří životnost baterie 
Vyhovuje normám IEC61010 a EMC pro spolehlivost měření 
Splňuje všechny třídy aplikací a bezpečnosti podle normy VDE0404-4 a VDE0702 pro únikový proud a rozdílové měření proudu elektrických zařízení

Fluke 360 je dodáván s ochraným pouzdrem.