Kategorie

Prohlédnuté produkty

Výrobci

Fluke 1630-2 FC - měřič zemních odporů Zobrazit větší

Fluke 1630-2 FC - měřič zemních odporů

FLUKE

Vaše cena: 36 500,00 Kč bez DPH

43 800,00 Kčs DPH

Do 3 dnů

Fluke 1630-2 FC - klešťový tester zemní smyčky

Earth Ground Clamp

Klešťový tester zemních odporů v rozsahu 0,025 - 1500 Ohm, svodový proud 0,2M - 30A, max. průměr vodiče 35mm.

Více informací

Fluke 1630-2 FC

Klešťový přístroj Fluke 1630-II měří odpory zemnící smyčky u systémů s vícenásobným uzemněním pomocí dvojitých kleští. Tato metoda testování eliminuje nebezpečné a časově náročné odpojování a zapojování paralelního uzemnění, ale také hledání vhodného uzemnění pomocí testovacích kolíků. Testy uzemnění také můžete provádět na místech, kde to bylo dříve náročné: uvnitř v budovách, na stožárech elektrického vedení a na místech, kde nemáte přístup ke zemi pro umístění testovacích kolíků. S tímto přístrojem máte také možnost měření unikajícího, střídavého proudu bez nutnosti použití kolíků. Standardem je také záznamník, který má paměť na 33 tisíc měření.
Můžete měřit součásti zemnicího systému zařízení na těžko přístupných místech, například v místnostech nebo pod dlažbou, kdy není možné použít k měření pomocné zemní sondy. Zůstaňte připojeni – odpor zemní smyčky můžete zjišťovat bez nutnosti odpojování a následného připojování uzemňovací elektrody k systému.

Kleště pro testování uzemnění bez zemnicích sond Fluke 1630-2 FC jsou přesně tím vysoce kvalitním, robustním přístrojem, jaký od společnost Fluke očekáváte. Odolné čelisti kleští si zachovávají správnou pozici a kalibraci i při každodenním používání na pracovištích v průmyslovém prostředí.

Bezsondové měření

Klešťový přístroj 1630-2 FC měří odpory zemní smyčky u systémů s vícenásobným uzemněním pomocí dvojitých čelistí kleští. Tato metoda testování eliminuje nebezpečné a časově náročné odpojování paralelních uzemnění, a také hledání vhodných umístění pomocných testovacích kolíků. Testy uzemnění také můžete provést na místech, kde by to dříve bylo obtížné: uvnitř budov, na stožárech elektrického vedení a všude tam, kde nemáte přístup k půdě pro umístění pomocných testovacích kolíků.

Model 1630-2 FC podporuje bezdrátový systém Fluke Connect (nemusí se vztahovat na všechny regiony). Systém Fluke Connect bezdrátově propojuje klešťový měřič s aplikací ve vašem smartphonu nebo tabletu. Aplikace zobrazuje měření zemního odporu na displeji chytrého telefonu nebo tabletu. Tato měření, polohu GPS z telefonu a snímky můžete ukládat do úložiště Fluke Connect Cloud a sdílet je se svým týmem.