Kategorie

Prohlédnuté produkty

Výrobci

  • Doprava zdarma
Metrel MI 6201 ST - multifunkční přístroj Zobrazit větší

Metrel MI 6201 ST - multifunkční přístroj

METREL

! Výroba přístroje skončila !

! Výroba přístroje skončila !

MI 6201 ST

teplota, proudění,% rH, CO, CO2, osvětlení, svítivost, hluk (tr.2)

Více informací

MI 6201 ST

Univerzální přístroj (vše v jednom) pro měření teploty vzduchu, rychlosti vzduchu, relativní vlhkosti, svítivosti, hustoty světelného toku a analýzu hluku Třídy 1 (profesionální sestava) nebo Třídy 2 (Euro a standard sestava).

Měřicí funkce: teplota vzduchu, rychlost proudění vzduchu / vícebodový / výpočet hustoty toku, relativní vlhkost vzduchu / rosný bod, hustota světelného toku, měřič a analyzátor hluku. Kompletně digitalizovaný měřič hluku Třídy 1 (profesionální sestava) nebo Třídy 2 (Euro a standard sestava) se dvěma nezávislými měřícími kanály ve shodě s normou IEC 61672. Každý kanál může mít nastávání vlastní čas a frekvenci snímání. Multinorm je také analyzátor frekvence oktávy a jedné třetiny oktávy v reálném čase ve shodě s normou IEC 61260. Pracuje ve dvou režimech: snímacím on-line režimu, který zobrazuje současné hodnoty měření a v zapisovacím režimu, který automatický ukládá všechny hodnoty podle režimu snímání. 

Dodatečné měřící funkce jsou: měření svítivosti, kontrastu, radiační teploty, termočlánek (povrchová teplota), PMV - průměrná spokojenost s prostředím, PPD (předpokládané procento nespokojených), WBGT (váhový průměr suchého a vlhkého teploměru a radiační teploty). 

LabLink PRO PC software s RS232 kabelem s možností vylepšení firemního softwaru pro dodatečné snímače. LabLink PRO se používá pro analýzu zaznamenaných dat, tvorbu grafů a zpráv. Volitelný PC software pro frekvenční analýzu - SoundLink PRO se používá pro analýzu hluku, tvorbu grafů a zpráv.
Rozměry (š x h x l) 220 x 115 x 90 mm
Hmotnost (bez příslušenství) 0,70kg