Kategorie

Prohlédnuté produkty

Výrobci

  • Doprava zdarma
Testo 425 - termický anemometr Zobrazit větší

Testo 425 - termický anemometr

0560 4251

TESTO AG

Vaše cena: 13 550,00 Kč bez DPH

16 395,50 Kčs DPH

Skladem do 7 dnů

Testo 425 

  • Měření teploty, proudění a také výpočet objemového průtoku
  • Pevně připojena, výsuvná teleskopická sonda - maximální délka 820 mm, průměr 7,5 mm
  • S vytvořením časové a bodové střední hodnoty
  • Funkce Hold, zobrazení hodnot min. / Max., Funkce Auto-Off

Více informací

Testo 425 

K prověřování funkčnosti ventilačních a klimatizačních zařízení patří kontrola rychlosti proudění ve vzduchotechnickém kanálu. Pokud není totiž proudění vzduchu a objemový průtok správně nastaven, může kvalita vzduchu v místnosti trpět. Anemometr testo 425 měří rychlost proudění a automaticky dopočítává objemový průtok.

Pro zjištění, zda klimatizační a ventilační zařízení funguje bezchybně, musíte mimo jiné zkontrolovat rychlost proudění, případně objemový průtok ve ventilačním kanálu. Při příliš nízkém proudění vzduchu nejsou totiž správně odváděny zatěžující látky vydýchaného, ​​či jinak opotřebovávání vzduchu a není již možné dále garantovat optimální kvalitu ovzduší v prostoru.
Termoanemometer testo 425 pro snadné a rychlé měření proudění
Termoanemometer testo 425 umožňuje rychlé, krátkodobé měření ve ventilačním kanálu. Snímá rychlost proudění, vypočítává objemový průtok a navíc měří teplotu. Se svým rozsahem měření 0 ... +20 m / s se dá anemometr dobře použít obzvláště pro nízké proudění vzduchu.

Termoanemometer je vybaven teleskopickou sondou proudění. Teleskop lze vysunout na délku až 820 mm a má hlavici sondy s průměrem 7,5 mm.

Chcete u klimatizačního nebo ventilačního zařízení měřit vedle rychlosti proudění také objemový průtok? To není pro termo-anemometr testo 425 žádný problém. Když zadáte plochu kanálu, vypočítá při měření proudění objemový průtok automaticky. Vytvoření časové a bodové střední hodnoty podává informaci o průměrné hodnotě objemového průtoku, rychlosti proudění a teploty.

Na podsvíceném displeji můžete kdykoliv odečíst aktuální měřené hodnoty, hodnoty min. / Max. a vypočtenou průměrnou hodnotu. Stisknutím tlačítka Hold můžete aktuální měřenou hodnotu zmrazit, abyste ji mohli například porovnat s jinou hodnotou. Když někdy zapomenete anemometr vypnout, převezme to za Vás funkce Auto-Off. Vaše baterie tak budou ušetřeny a termo-anemometr připraven na další měření.
Dobře vybavený s příslušenstvím k anemometry
Pokud byste chtěli být vybaveni pro všechny případy, doporučujeme Vám, přiobjednat si naše praktické příslušenství: nabízíme volitelně tašku, kufr nebo také ochranné pouzdro TopSafe (pro ochranu anemometry před vodou, nečistotami a nárazy).

NTC

Měřicí rozsah

-20 do +70 °C

Přesnost

±0,5 °C (0 do +60 °C)

±0,7 °C (Zbývající rozsah)

Rozlišení

0,1 °C

Termální

Měřicí rozsah

0 do +20 m/s

Přesnost

±(0,03 m/s + 5 % z mv)

Rozlišení

0,01 m/s

Hlavní technická data

Rozměry

182 x 64 x 40 mm

Provozní teplota

-20 do +50 °C

Pouzdro

ABS

Typ baterie

Akumulátor 9 V, 6F22

Životnost baterie

20 h

Skladovací teplota

-40 do +70 °C

Váha

285 g

Rozsah dodávky:

  • Termoanemometer testo 425 s pevně připojenou sondou proudění včetně měření teploty a teleskopu (max 820 mm),
  • výstupní protokol z výroby
  • baterie.