Kategorie

Výrobci

Termokamery

Použitím termokamery získáte zásadní prospěch tak v remeselníckom, jakož i v průmyslovém sektoru:

Provádíte údržbu orientovanou na stav a předcházíte drahým výpadkům zařízení.

Překonáte hranice pyrometry tím, že neměříte pouze jednotlivé body, ale precizní prověřujete celé plochy.

Zvládnete práce jako je lokalizace úniků nebo kontrola zařízení a částí budov rychleji než dříve a ušetříte tím čas a peníze.

Trvalo
poskytujete nejlepší kvalitu a zabezpečujete si spokojenost svých zákazníků - například tím, že zkontrolujete bezchybné připevnění izolace nebo funkčnost otopné soustavy a můžete to efektně vysvětlit.

Profesionálním vystupováním, které je podpořeno termokamerou, získáte nové zákazníky.

Termokamery Počet produktů: 129

Podkategorie

 • TERMOKAMERY FLIR

 • TERMOKAMERY FLUKE

 • TERMOKAMERY HIKMICRO

  Termokamery HIKMICRO
 • TERMOKAMERY HT INSTRUMENTS

  TERMOKAMERY HT INSTRUMENTS
 • TERMOKAMERY CHAUVIN ARNOUX

 • TERMOKAMERY MEGGER

  Termokamery Megger
 • TERMOKAMERY METREL

  Termokamery Metrel
 • TERMOKAMERY SEEK THERMAL

  Seek Thermal Compact je malý šikovný přístroj, který jednoduše připojíte ke svému telefonu a v okamžiku máte plnohodnotnou termovizi za zlomek ceny běžných termovizí dostupných na trhu. Díky kompaktnímu tvaru ji můžete vložit do kapsy, kdykoliv připojit a pohodlně pozorovat.

  Nejmenší termovize na světě
  Na základě více než 35-ročních inovací William Parrish a Tim Fitzgibbons, zakladatelé značky Seek z Kalifornie, vytvořili vysoce výkonnou termovizi extrémně malých rozměrů kompatibilní s většinou mobilních telefonů s operačním systémem Ios (iPhone) a Android (Smartphone).

  Možnosti využití
  Obklopuje nás neviditelný svět energie, kterou naše oko nedokáže zachytit. Měřením velmi malých teplotních rozdílů se neviditelná energie díky termovizí změní na jasné, viditelné teplotní obrazy snímaných objektů. Jelikož fungování infračervené termovize neovlivňuje viditelné světlo je možné ji použít jako noční vidění. Termovize Seek Thermal Compact je skvělým pomocníkem při prohledávání terénu ve tmě, vyhledávání ztracených osob, hlídání a ochraně majetku, pozorování zvěře pro účely její ochrany, výzkumu či myslivosti.

  Termovize ve stavebnictví slouží k odhalení úniků tepla z domů, komerčních a průmyslových budov. Termovize dokáže odhalit pouhým okem neviditelné tepelné mosty a skryté vady obvodových plášťů budov, izolace podlah, stěn, střech, oken a dveří.

  Má výborné využití i v dalších oblastech. Užitečná je například pro elektrikáře, instalatéry, automechaniky zda strojaře na detekci přehřívání nebo nesprávného fungování strojů a zařízení.

  Moderní infračervená technologie
  Seek Thermal Compact disponuje senzorem s rozlišením 206×156 pixelů a 36 ° zorným polem. Díky moderní infračervené technologii je tato termovize použitelná ve dne i v noci a dokáže rozlišovat teplo na vzdálenost od několika centimetrů až do 550 metrů. Kromě toho vyžaduje jen minimální energii z vašeho smartphonu. Dodává se s vodotěsným pouzdrem.

  Bezplatná aplikace
  Aplikace Seek Thermal bezplatně dostupná v Google Play a iTunesAppStore vám umožní měřit teplotní rozdíl jen několik stupňů, testovat a měřit specifické rozsahy teplot a porovnávat a konfrontovat teplotní a reálné obrazy vedle sebe. Termovize Seek Thermal Compact využívá stejné funkce jako váš smartphone, díky čemuž můžete snadněji fotografovat, nahrávat videa, porovnávat, sdílet a posílat záznamy. Informace se vám zobrazí na celém displeji mobilního telefonu nebo tabletu. • TERMOKAMERY TESTO


 • TERMOKAMERY UNI-T

  Termokamery Uni-T
 • TERMOKAMERY VOLTCRAFT

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 129 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 129 položek