Kategorie

Prohlédnuté produkty

Výrobci

  • Doprava zdarma
Megger S1-568 - měřič izolačního odporu Zobrazit větší

Megger S1-568 - měřič izolačního odporů

S1-568

5036175226445

MEGGER

Vaše cena: 132 000,00 Kč bez DPH

159 720,00 Kčs DPH

Přístroj je pouze na objednávku

Megger S1-568

tester izolace ze zvýšenou šumové odolností (do 8mA), zvýšeným nabíjecím proudem (6 mA) a rozsahem měření do 15 T Ohm napětím až 5kV.

Více informací

Megger S1-568

S1-568 Testery izolačního odporu 5 kV byly navrženy, specifikovány a testovány tak, aby vyhovovaly přísným požadavkům energetických zařízení v 21. století. Vedle tvrdých, vysoce výkonných izolačních testerů nabízí S1-568 Megger možnost provádět přesná měření izolačního odporu v extrémních podmínkách s vysokým hlukem, rychlému nabíjení kapacity kabelu a dokonce dálkovému ovládání pro pohodlí i bezpečnost.

Kromě klasického měření izolačního odporu nabízí i přídavné diagnostické měření, jako je měření polarizačního indexu, test dielektrické absorpce (DAR), stupňovitý test, DD test (reabsorpční proud) a Ramp test. Kromě toho měří kapacitu a napětí. Přístroj má interní paměť pro ukládání výsledků s datovým a časovou značkou, s možností streamování nebo přenosu na PC přes Bluetooth rozhraní. Přídavně umožňuje tento model i dálkové řízení měření z PC přes USB-kabel.

• Osvědčená schopnost provádět přesná měření v hlučném prostředí, jako jsou rozvodny 765 kV
• Rychlé nabití kapacitních zátěží, jako jsou napájecí kabely pro vysokorychlostní připojení
• Další bezpečnost v místech s vysokou energií s dálkovým ovládáním
• Vždy připraveni k testování s rychlou dobíjecí Li-ion baterií nebo a.c. operace zdroje
• Navrženo pro přežití v náročných podmínkách

Tester izolace S1-568 se řadí do kategorie testerů schopných testovat do maximální napěťové hladiny 5kV. Je možné pomocí něj provádět všechna důležitá měření, mezi která patří měření odporu izolace, měření polarizačního indexu (PI), poměru dielektrické absorpce (DAR), měření dielektrického vybíjení (DD), test postupným zvyšováním napětí (SV) a také nástroj pro tzv. „rampy“.
  • Modelová řada testerů izolace S1 se vyznačuje zvýšenou odolností proti elektrickému rušení. Konkrétně v případě S1-568 se jedná o rušení 1mA na 250V do maxima 8mA. Přístroj generuje max. zkratový proud 6mA a jeho měřící rozsah je od 10kΩ do 10TΩ. Zařízení také umožňuje exportovat naměřené hodnoty do PC přes USB port.
  • S1-568 podléhá mezinárodní normě IEC61010-1 a splňuje klasifikaci IP65 se zavřeným víkem, a IP40 v případě jeli víko přístroje otevřené.
  • Přístroj je možné objednat s několika typy kabelových sad, pro různé účely použití.


Přehled modelů a technických parametrů řady VN-testerů izolace Megger:

Měřicí rozsah 20 TΩ
Testovací napětí 5000 V