Kategorie

Prohlédnuté produkty

Výrobci

Testo 270 - Tester fritovací oleje

0563 2750

4029547013607

TESTO AG

Vaše cena: 14 030,00 Kč bez DPH

16 976,30 Kčs DPH

Skladem do 14 dnů

Testo 270 - Tester fritovací oleje

Cooking Oil Tester

Tester fritovacího oleje testo 270 v kufru s referenčním olejem, zkráceným návodem k použití, návod k obsluze a tréninková karta, kalibrační protokol a baterie.

Více informací

Testo 270 - Tester fritovací oleje

  • Kapacitní olejový senzor firmy Testo a design vyhovující potřebě umožňují měření v horkém tuku (uživatel je chráněn před horkem z fritézy)

  • IP 65: ochrana před stříkající vodou bez ochranného pouzdra

  • Srozumitelná, optická indikace alarmu nepřehlédnutelným podsvícením v barvách semaforu

  • Umývatelný kufr pro hygienické uložení na místě použití

V pravý čas vyměnit fritovací olej a ušetřit peníze: Práce s testo 270 je ještě bezpečnější, intuitivnější a hospodárnější. Měřicí přístroj fritovacího oleje je Váš kompletní pomocník při bezchybném zajištění kvality během procesů fritování. Jednoduchá kontrola fritovacího oleje s testo 270 umožňuje dodržet kritické TPM hodnoty a vyměnit olej v pravý čas.

Testo 270 umožňuje v různých fritézách měření přímo v horkém oleji a bez čekání. Měřicí přístroj fritovacího oleje poskytuje řadu výhod jako jsou snímatelné pouzdro omyvatelné v myčce na nádobí, odolnost senzoru oleje proti nárazům, jednoduché ovládání 3 tlačítky atd..

Robustní, jednoduchý a komfortní do kuchyně

Díky spolehlivé měřicí technice je měřicí přístroj fritovacího oleje testo 270 kompletní partner k zajištění kvality ve fritéze, a není podstatné, jestli se přístroj používá v gastro provozech, velkokapacitních kuchyních, v zásobování, při kontrolách potravinářských výrobků, při zabezpečení kvality potravinářských výrobků nebo při jejich výrobě. Měřicí přístroj fritovacího oleje musíte jednoduše ovládat: Předem můžete definovat požadované TPM limitní hodnoty a ty před nežádoucími změnami zabezpečit PINem. U samotného měření Vám pomůže displej testeru fritovacího oleje: Ten bliká tak dlouho, dokud není dosažena stabilní měřená hodnota. Signalizační funkce displeje v signalizačních barvách (červená, žlutá, zelená) umožňuje rychlou detekci rozsahu, ve kterém se nachází výsledek měření. Přesná naměřená hodnota v %TPM se zobrazí i na displeji.


Všechny výhody měřicího přístroje fritovacího oleje testo 270 v přehledu

  • Jednoduchost: Srozumitelné ovládání se 3 stupni Alarm-Backlight., kapacitní Testo senzor oleje umožňuje provádět dílčí za sebou jdoucí měření v horkém oleji i bez vychladnutí měřicího přístroje fritovacího oleje

  • Přesnost: Možnost kalibrace v měřicím místě s pomocí referenčního oleje

  • Robustnost: Sklolaminátové pouzdro je extrémně odolné proti nárazům. Kromě toho je senzor oleje zapuštěn v kovovém pouzdru, a proto je nerozbitný. Podle bezpečnostní třídy IP65 je vodotěsný, a proto je omyvatelný pod tekoucí vodou

  • Bezpečnost: Ergonomický design měřicího přístroje chrání uživatele před horkem, které generuje fritovací olej

  • Srozumitelnost: Na velkém displeji zobrazení % TPM a jasná signalizační funkce podsvícení displeje v signalizačních barvách (červená, žlutá, zelená); během zobrazení měřené hodnoty Hold funkce a Auto-Hold funkce

Rozsah dodávky

Tester fritovacího oleje testo 270, vč. referenčního oleje, plastového kufříku, tréninkové karty, návodu k obsluze, bateri a kalibračního protokolu z výroby.

TPM - Kapacitní

Měřicí rozsah

0.0 do 40.0 % tpm

Přesnost

±2 % tpm (+40 do +190 °C)

Rozlišení

0.5 % tpm (+40 do +190 °C)

Hlavní technická data

Provozní vlhkost

0 do +90 %rF

Doba odezvy

cca 30 s

Rozměry

170 x 50 x 300 (LxWxH)

Provozní teplota

0 do +50 °C

Pouzdro

TPE-PC/ABS-PC/ABS (10% gf)

Třída ochrany

IP65

Product colour

white

Authorizations

CE 2014/30/EU

Délka trubice sondy

175 mm

Délka špičky trubice sondy

35 mm

Průměr sondy

11 mm

Průměr špičky sondy

10 mm

Funkce alarmu

Upper and lower TPM limit value freely adjustable, visual alarm via 3-colour display backlighting (green, orange, red), values and illumination flash in the display until the measurement is ended (Auto Hold)

Typ baterie

2 akumulátory typu micro AAA 1,5 V (LR03)

Životnost baterie

25 hod. dlouhbodobého provozu (cca 500 měření)

Typ displeje

LCD

Rozměr displeje

Velikost displeje dva řádky

Podsvícení displeje

podsvícení dispelej

Skladovací teplota

-20 do +70 °C

Váha

255 g

Application temperature

+40 do +200 °C

PTC

Měřicí rozsah

+40 do +200 °C

Přesnost

±1.5 °C (typically, based on Testo in-house reference, at an ambient temperature of 25 °C)

Rozlišení

0.1 °C