Kategorie

Prohlédnuté produkty

Výrobci

Sleva!
  • Akční cena
  • Doprava zdarma
Fluke 1630-2 FC - měřič zemních odporů Zobrazit větší

Fluke 1630-2 FC - kleště pro testování uzemnění

1630-2FC

FLUKE

Vaše cena: 23 150,00 Kč bez DPH

28 011,50 Kčs DPH

-18 958,28 Kč

46 969,78 Kč s DPH

Skladem do 3 pracovních dnů

Fluke 1630-2 Fluke Connect - klešťový tester zemní smyčky

Systém Fluke Connect® možnost ihned stáhnout (dole v popisu) nebo více ZDE


Klešťový měřič uzemnění a unikajících proudů, 0,025 - 1500Ohm, 0,2m - 40A,
vodič max. 40mm, Fluke Connect, funkce alarmů horní / dolní, logování dat a ukládání do paměti, robustní provedení IP30.

Akce platí do 31.12.2021 nebo do vyprodání zásob

Více informací

Fluke 1630-2 FC

Měření uzemnění a unikajícího střídavého proudu

Máte možnost měřit střídavé unikající proudy bez odpojování zemnicího kolíku od zemnicího systému - ideální pro vyhledávání problémů v systému.

Klešťový přístroj Fluke 1630-II měří odpory zemnící smyčky u systémů s vícenásobným uzemněním pomocí dvojitých kleští. Tato metoda testování eliminuje nebezpečné a časově náročné odpojování a zapojování paralelního uzemnění, ale také hledání vhodného uzemnění pomocí testovacích kolíků. Testy uzemnění také můžete provádět na místech, kde to bylo dříve náročné: uvnitř v budovách, na stožárech elektrického vedení a na místech, kde nemáte přístup ke zemi pro umístění testovacích kolíků. S tímto přístrojem máte také možnost měření unikajícího, střídavého proudu bez nutnosti použití kolíků. Standardem je také záznamník, který má paměť na 33 tisíc měření.
Můžete měřit součásti zemnicího systému zařízení na těžko přístupných místech, například v místnostech nebo pod dlažbou, kdy není možné použít k měření pomocné zemní sondy. Zůstaňte připojeni – odpor zemní smyčky můžete zjišťovat bez nutnosti odpojování a následného připojování uzemňovací elektrody k systému.

Kleště pro testování uzemnění bez zemnicích sond Fluke 1630-2 FC jsou přesně tím vysoce kvalitním, robustním přístrojem, jaký od společnost Fluke očekáváte. Odolné čelisti kleští si zachovávají správnou pozici a kalibraci i při každodenním používání na pracovištích v průmyslovém prostředí.

Bezsondové měření

Klešťový přístroj 1630-2 FC měří odpory zemní smyčky u systémů s vícenásobným uzemněním pomocí dvojitých čelistí kleští. Tato metoda testování eliminuje nebezpečné a časově náročné odpojování paralelních uzemnění, a také hledání vhodných umístění pomocných testovacích kolíků. Testy uzemnění také můžete provést na místech, kde by to dříve bylo obtížné: uvnitř budov, na stožárech elektrického vedení a všude tam, kde nemáte přístup k půdě pro umístění pomocných testovacích kolíků.

Model 1630-2 FC podporuje bezdrátový systém Fluke Connect (nemusí se vztahovat na všechny regiony). Systém Fluke Connect bezdrátově propojuje klešťový měřič s aplikací ve vašem smartphonu nebo tabletu. Aplikace zobrazuje měření zemního odporu na displeji chytrého telefonu nebo tabletu. Tato měření, polohu GPS z telefonu a snímky můžete ukládat do úložiště Fluke Connect Cloud a sdílet je se svým týmem.

Více o Systému Fluke Connect ZDE

                                 

           Možnost stáhnout pro IOS: APP STORE

           Možnost stáhout pro ANDROID: GOOGLE PLAY


Rozsah dodávky:

  • Měřič uzemnění Fluke 1630-2 FC,
  • kufr,
  • kontrolní smyčka,
  • 4 ks baterie 1,5 V
  • návod k obsluze v českém jazyce
    • akce platí do 31.12.2021 nebo do vyprodání zásob