Kategorie

Prohlédnuté produkty

Výrobci

  • Prodej ukončen
  • Doprava zdarma
Metrel MI 6301 EU FonS - multifunkční přístroj Zobrazit větší

Metrel MI 6301 EU FonS - hlukoměr

MI6301EU

METREL

! Výroba přístroje skončila !

! Výroba přístroje skončila !

MI 6301 EU FonS

Hlukoměr

hluk (tr.2), 2 kanály, ISO systém, kalibrácia, IEC 61672, 61260

Více informací

MI 6301 EU FonS

Kompletně digitalizovaný hlukoměr Třídy 1 (Profesionální sestava) nebo Třída 2 (Euro sestava) se dvěma nezávislými měřicími kanály ve shodě s normou IEC 61672. Každý kanál může mít nastávání vlastní čas a frekvenci snímání. Fons je také analyzátor frekvence oktávy a jedné třetiny oktávy v reálném čase ve shodě s normou IEC 61260.

Pracuje ve dvou režimech: snímacím online režimu, který zobrazuje současné hodnoty měření a v zapisovacím režimu, který automatický ukládá všechny hodnoty podle režimu snímání.
Měřicí funkce (kde znak X reprezentuje A, C nebo Z frekvenční snímání), Y je rychlé, pomalé nebo impulzní časové snímání použitelné pro oba měřicí kanály): - LXY, hladina hluku snímaná v čase; - LXeq, hladina hluku průměrná v čase, nebo ekvivalent nepřetržitého hluku; - LXYmax, maximální hodnota hluku snímaného v čase - LXYmin, minimální hodnota hluku snímaného v čase - LXpeak, vrchol hladiny hluku - LXE, expozice hluku - L%, procento hladiny akustického tlaku.

Čelní sklo a ochranný kryt proti hluku zajišťují externí měření redukcí hluku větru a / nebo poskytují ochranu proti prachu a jiným malým časticiaô, které se často nacházejí v ovzduší drsného průmyslového prostředí.

Software SoundLink LITE PC se používá k načtení dat, přehled a uložení zaznamenaných údajů se jiných softwarových aplikací tabulkových procesorů. Volitelný PC software frekvenční analýzy - SoundLink PRO je určen pro analýzu dat, tvorbu grafů a zpráv. 

Rozměry (š x h x l) 220 x 115 x 90 mm. Hmotnost (bez příslušenství): 0,70kg.