Kategorie

Prohlédnuté produkty

Výrobci

Pouze online

Metrel A1434 - aPatLink Android

A1434

METREL

Vaše cena: 1 465,00 Kč bez DPH

1 772,65 Kčs DPH

Skladem

Metrel A 1434

A 1434 aPAT Link Android je aplikace do smartphonu nebo tabletu určená pro spolupráci s přístroji MI3309BT, MI3310 a MI3310A.

Více informací

Metrel A 1434

A 1434 aPATLink Android je aplikace do Android smartphonu nebo tabletu určená pro spolupráci s měřícím přístrojem pro testování bezpečnosti elektrického ručního nářadí a spotřebičů. Tento nástroj umožňuje rychlou a snadnou správu dat, jakož i rychlý přehled již provedených testů, a to jen naskenováním QR kódu. Aplikace umožňuje odeslání výsledků měření do Vaší kanceláře z místa měření. Také je možné vytvořit databázi testovaných spotřebičů s uvedením jejich ID, názvu a umístění.

Stáhnout a vyzkoušet aplikaci je možné zde:

https://play.google.com/store/apps/details?id=si.metrel.apat

SW klíč (licence) je vázána na výrobní číslo revizního přístroje. Je určena pouze k jednomu přístroji.

Metrel A1434 aPATLink Android Software byl navržen tak, aby zvýšil rychlost a snadnost uživatele při manipulaci s daty pořízenými nástrojem PAT.

Použitím smartphonu s čtečkovým kódem nebo skenerem QR kódu pro skenování QR kódu může uživatel získat přístup k informacím o testech prováděných nástrojem PAT a údajům získaným během těchto testů a také k přístupu k přehledu testovacích parametrů. Tento software také umožňuje uživateli zadávat a ukládat data do testovacího přístroje pomocí klávesnice smartphone, dálkově ovládat přístroj PAT a sdílet výsledky přímo do kanceláře z míst na pracovišti.

Kromě toho mohou být informace získané skenováním QR kódů použity k vytvoření databází obsahujících ID, názvy a umístění testovaných přístrojů. Navíc tento software lze použít k ukládání projektů do účtu Dropbox společnosti / uživatele.

Aplikace Metrel A1434 aPATLink Android obsahuje vestavěnou kalkulačku pro vyhodnocení rizik, která poskytuje správnou dobu opakování testů v souladu s verzí COP verze 4 a upozorňuje uživatele na bezprostřední opakování testů prostřednictvím varování na smartphonu nebo tabletu uživatele.

Navíc, protože software Metrel A1434 aPATLink Android funguje pouze skenováním QR kódů, v protikladu k čárovým kódům poskytuje tento software větší ochranu pro podnikání uživatele.

Tento software je kompatibilní s:

• MI 3309 BT DeltaPAT Tester (s tímto PAT Testerem může být software použit k vytvoření automatického testu)

• Tester SigmaPAT MI 3310 (HW3)

 
• Tester SigmaPAT MI 3310 25A (HW3)

Aplikace Metrel A1434 aPATLink Android Software zvyšuje efektivitu uživatele a usnadňuje jeho výklad, takže je praktickým doplněním k některému z testovacích přístrojů PAT kompatibilních s Metrel (jak je uvedeno výše).