Kategorie

Prohlédnuté produkty

Výrobci

Testo 6451 - Měřidlo spotřeby stlačeného vzduchu (DN15) pro 0,25...75 m3/h

0555 6451

4029547024436

TESTO AG

Vaše cena: 23 500,00 Kč bez DPH

28 435,00 Kčs DPH

Skladem do 14 dnů

Měřidlo spotřeby stlačeného vzduchu Testo 6451

 • Převodník s volitelnými výstupními signály: analogový výstup, impulsní výstup, 2 spínací výstupy
 • Integrovaná funkce sumarizace (totalizátor) pro zjištění celkové spotřeby
 • Vysoká přesnost: definovaný vnitřní průměr (DN15) umožňuje porovnání na normovaný objemový průtok
 • Jednoduchá montáž a obsluha
 • pro 0,25...75 m3/h

Více informací

Testo 6451 - Měřidlo spotřeby stlačeného vzduchu (DN15) pro 0,25...75 m3/h

Spotřeba stlačeného vzduchu pod kontrolou: s měřítkem spotřeby stlačeného vzduchu testo 6451 můžete provádět měření stlačeného vzduchu s cílem nalezení úniků, umožnění spravedlivého rozdělení nákladů podle spotřeby a tím úspory nákladů. Velmi praktické: měřítko spotřeby stlačeného vzduchu lze snadno namontovat.

V průmyslových podnicích je stlačený vzduchu důležitým nositelem energie, který však může také být příčinou vysokých nákladů. Přesná měřicí a regulační technika zvládne transparentnost při spotřebě stlačeného vzduchu a pomůže vám ušetřit energii, snížit náklady a realizovat cílený management životního prostředí (např. podle ISO 50.001 nebo ISO 14.001). Měřidlo spotřeby stlačeného vzduchu testo 6451 Vám umožní přesné měření spotřeby stlačeného vzduchu, kontrolu spotřeby a úniků a také měření průtoku ve Vašem systému stlačeného vzduchu. Stejně tak lze s měřidlem průtoku stlačeného vzduchu provádět analýzu provozních špiček, aby se zjistilo, zda je kapacita Vaší výroby stlačeného vzduchu dostatečná. Dohromady Vám tato opatření pomohou najít potenciál úspor nebo zabránit zbytečným investičním nákladům.

Přehled technických výhod měřidla spotřeby stlačeného vzduchu testo 6451

Měřidlo spotřeby stlačeného vzduchu testo 6451 je současně převodníkem, který naměřené veličiny mění na elektrický signál. Převodník je proto možné integrovat do zařízení (např. do systému stlačeného vzduchu) a je tak důležitým nástrojem v měřící a regulační technice. Měřidlo spotřeby stlačeného vzduchu testo 6451 nabízí navíc následující výhody:

 • Maximální flexibilita díky různým výstupním signálům: analogový výstup, impulzní výstup, 2 spínací výstupy. Jste tak vybaveni pro každý případ použití, buď pro měření spotřeby, kontrolu spotřeby nebo úniků nebo také pro měření průtoku.
 • Integrovaná funkce sumarizace: díky praktickému totalizátoru nejsou pro zjištění celkové spotřeby zapotřebí žádné další vyhodnocovací jednotky.
 • Velmi vysoká přesnost: přesně definovaný vnitřní průměr (DN15) umožňuje porovnání na normovaný objemový průtok, čímž je dosaženo vysoké přesnosti měření. To je výhodou oproti běžným vpichovacím sondám, které na základě změřeného proudění a zadaného průměru potrubí vypočítají objemový průtok – což je postup s větší náchylností k chybám než při měření pomocí měřidla spotřeby stlačeného vzduchu.
 • Jednoduchá obsluha s velkou flexibilitou: zadání parametrů výstupních signálů, změna z fyzikálních jednotek, zpoždění signálu, možnost tlumení signálu.
 • Měření na kalorimetrickém principu: bez tlakové ztráty při měření
 • Další výhody: není nutná kompenzace teploty, rychlá odezva, robustní senzor, optimalizovaná přesnost díky integrované vstupní a výstupní trase.

Rozsah dodávky:
 • Měřidlo spotřeby stlačeného vzduchu testo 6451 s integrovanou vstupní a výstupní trasou, průměr DN15 (½″), s analogovým, impulsním a spínacím výstupem.
 • Návod k použití.