Kategorie

Prohlédnuté produkty

Výrobci

Testo 175 T2 - 2-kanálový datalogger teploty

0572 1752

4029547011092

TESTO AG

Vaše cena: 5 470,00 Kč bez DPH

6 618,70 Kčs DPH

Skladem do 7 pracovních dnů

Testo 175 T2 - 2-kanálový datalogger teploty

Temperature Datalogger

Datalogger teploty testo 175 T2 je vhodný tehdy, když byste rádi jedním přístrojem sledovali teplotu vzduchu a zároveň na druhém kanálu zaznamenávali další teplotu (např. teplotu jádra). Zvláště při skladování potravin se nabízí provádět paralelně kontrolu teploty okolních podmínek a zboží samotného.

Více informací

Testo 175 T2 - 2-kanálový datalogger teploty

​Datalogger teploty testo 175 T2 je vybaven interním senzorem a konektorem pro externí teplotní sondu. Ideálně jej můžete použít, když chcete měřit nejen teplotu vzduchu v prostoru, ale také provádět další kontrolu teploty (např. namátkovou kontrolu teploty jádra). Je praktický mimo jiné při skladování a zpracování potravin: měříte okolní podmínky Vašeho zboží ve skladovacích prostorách nebo chladírnách a současně kontrolujete, jak vysoká je teplota zboží samotného – např. pomocí vpichovací sondy (volitelně). Rovněž tak je možná kontrola teploty v meziprostorech balení. Výsledky měření z obou kanálů se bezpečně ukládají ve Vašem záznamníku teploty.

 • Ideální pro dlouhodobé měření: možnost uložení 1 milionu naměřených hodnot, provozní kapacita baterií až 3 roky
 • Včetně nástěnného držáku
 • integrované rozhraní USB a pro SD-kartu pro vyčtení dat
 • Ve shodě s HACCP, certifikát EN 12830, krytí IP 65
 • Vyhodnocení dat: v nabídce tři různé verze softwaru, software Basic zdarma

Nejmodernější měřicí technika, vysoké zabezpečení dat

U teplotní sondy, která je pevně vestavěna v dataloggeru, se jedná o sondu NTC, která měří s vysokou přesností (±0.5 °C). Měřicí rozsah interní teplotní sondy sahá od -35 °C do +55 °C. Datalogger teploty se tak dá velmi dobře použít i v chladírnách nebo mrazicích halách.

Přesnost a měřicí rozsah volitelné připojitelné sondy NTC závisí na zvoleném modelu sondy. S vhodnou teplotní sondou jsou např. možná i měření ve vyšších teplotních rozsazích (do +120 °C).

Na přehledném displeji záznamníku teploty se dají odečítat aktuální měřené hodnoty, hodnoty min./max., nastavené hraniční hodnoty, překročení hraničních hodnot a zbývající kapacita baterií. Nejdůležitější data můžete kdykoliv kontrolovat, aniž byste museli datalogger teploty vyčítat na počítači. Ani při kratším intervalu měření není nutné častější vyčítání záznamníku. Je to díky velké kapacitě paměti, která pojme až 1 milion naměřených hodnot a také díky provozní kapacitě baterií dosahující až 3 let. Standardní baterie (AAA) si může uživatel kdykoliv sám vyměnit. Při použití dataloggeru teploty testo 175 T2 se můžete spolehnout na vysoké zabezpečení dat. Dokonce ani při vybité baterii nebo její výměně se uložená naměřená data neztratí.

Schválen a certifikován pro použití v oblasti potravinářství
 • Schválen zkušebnou ATP u TÜV Süd podle EN 12830
 • Ve shodě s HACCP a s certifikátem HACCP International
 • Třída krytí IP 65: datalogger teploty tak může i během čištění skladovacích hal nebo vnitřních nákladních prostor vozidel zůstat na místě měření.
Programování a vyhodnocení dataloggeru teploty
Pro naprogramování a vyčtení Vašeho záznamníku teploty a také pro vyhodnocení naměřených dat na počítači máte na výběr mezi třemi verzemi softwaru:
 • Software ComSoft Basic – zdarma ke stažení – pro rychlé naprogramování dataloggeru teploty a jednoduchou analýzu dat
 • Software ComSoft Professional – volitelně na objednání – nabízí různé možnosti detailního vyhodnocení teploty
 • Software ComSoft CFR 21 Part 11 – volitelně na objednání – optimální pro speciální požadavky dle CFR 21 Part 11 v oblasti léčiv
Pozor: k naprogramování dataloggeru potřebujete USB kabel, který není součástí dodávky, v případě potřeby jej však lze dodatečně objednat. Přenos naměřených dat do počítače může probíhat buď přes USB kabel nebo přes SD kartu (volitelně na objednání).

​Obsah dodávky:
 • Datový záznamník teploty testo 175 T2 s interním senzorem teploty (NTC) a externí sondou (pro NTC sondu) 
 • Baterie
 • Nástěnný držák
 • Zámek
 • Výstupní protokol z výroby*
Pozor: K uvedení záznamníku teploty do provozu musí být připojený minimálně jeden externí snímač termočlánku (volitelně). K programování a čtení datového záznamníku ppotřebujete kromě toho USB kabel (volitelně). Snímač i USB kabel si můžete objednat spolu se záznamníkem teploty. USB kabelem (nebo také volitelnou SD kartou) můžete kromě toho přenášet naměřená data na svůj počítač. 
*Ve smyslu paragrafu 505/90 sbírky zákona o metrologii v platném znění se nejedná o kalibrační list.


Technická data
Paměť 1.000.000 Naměřených hodnot
Provozní teplota -35 … +55 °C
Skladovací teplota -35 … +55 °C
Rozměry 89 x 53 x 27 mm
Typ sondy/senzoru NTC
Rozměry 89 x 53 x 27 mm
NTC sonda
Měřicí rozsah -35 … +55 °C vnitř. -40 … +120 °C externí
Přesnost ±0,5 °C (-35 … +55 °C) vnitř.
Rozlišení 0,1 °C
Externí sondy
Možnost externí sondy Ano