Kategorie

Prohlédnuté produkty

Výrobci

Testo 755-1 - zkoušečka napětí

0590 7551

TESTO AG

Vaše cena: 3 600,00 Kč bez DPH

4 356,00 Kčs DPH

Do 3 dnů

Testo 755-1

Snadná obsluha a měření díky automatickému rozpoznání měřené veličiny

Zvládne téměř všechna běžná měření v elektrotechnice

Uživatelsky vyměnitelné měřicí hroty

V souladu s DIN EN 61243-3:2010

Více informací

Testo 755 - 1

Měření proudu se zkoušečkou napětí? Moderní zkoušečka napětí a proudu testo 755-1 toto umožňuje – a je tedy ideálně vhodná pro jakékoliv každodenní úkoly v elektrotechnice. Automatické zapnutí přístroje při detekovaném napětí a praktické rozpoznání měřené veličiny Vám umožní pracovat pohodlněji, než kdy dříve.

První zkoušečka napětí, která je také schopná měřit proud, je zde: testo 755-1. U elektrických obvodů nebo systémů můžete testovat výskyt elektrického napětí, odpojení od zdroje, měřit průtok proudu, či proudovou spotřebu nebo vykonávat zkoušku vodivosti, a to vše pouze jediným měřicím přístrojem. Testo 755-1 automaticky zvolí měřenou veličinu po přiložení přístroje k měřenému objektu, nemusíte se tedy bát špatného nastavení měření - stačí přiložit a měřit!

Měřicí hroty je možné jednoduše vyměnit. Při jejich poškození již nemusíte nákladně vyměňovat celý měřicí přístroj. Integrované osvětlení měřeného místa navíc dovoluje měření za snížených světelných podmínek. Zkoušečka napětí a proudu testo 755-1 je skutečně jedinečný pomocník, který Vám velmi usnadní Vaši každodenní práci.
Rozsah dodávky:
  • Zkoušečka napětí a proudu testo 755-1,
  • vč. baterií,
  • náhradních měřicích hrotů
  • krytky pro měřicí hroty.