Kategorie

Prohlédnuté produkty

Výrobci

Fluke T110 - zkoušečka napětí - Vadaska

FlukeT110

0095969599689

FLUKE

Vaše cena: 2 420,00 Kč bez DPH

2 928,20 Kčs DPH

Skladem

Fluke T 110 Vadaska - zkoušečka napětí

Voltage and Continuity Testers

Dvoupólová
zkoušečka napětí

Bezpečnostní kategorie CAT IV 600 V, CAT III 690 V (modely T110, T130, T150) Zkoušečky  společnosti Fluke vyhovují nejnovějším evropským bezpečnostním normám, EN 61243-3: 2010, což jsou nejnovější  platné normy pro zkoušečky.

Více informací

Fluke T 110 Vadaska - zkoušečka napětí

Fluke T110 je zkoušečka napětí pro základní měření napětí a spojitosti s indikací točivého pole pro nedostatečně osvětlená prostředí.

Rozdíl mezi zkoušečkou Fluke T110 a Fluke T110/VDE je, že na verzi VDE nelze vypnout akustická signalizace (pípák) - požadavek normy EU.

Všichni elektrotechnici potřebují zkoušečky. Zkušení profesionálové vědí, že svou práci, svou reputaci a dokonce i svou osobní bezpečnost mohou vsadit na nástroje Fluke pro elektrické testování.

Nová řada zkoušeček napětí není výjimkou. Tyto zkoušečky obsahující moderní měřicí a bezpečnostní technologie, nabízejí vše co byste očekávali,  a něco málo navíc.

Nové zkoušečky napětí a spojitosti od společnosti Fluke jsou navrženy pro způsob práce, na který jste zvyklí. Poskytují nejlepší kombinaci bezpečnosti, snadného použití a rychlých výsledků dostupných v libovolném prostředí.

Vlastnosti Fluke T110:

 • Rychlá odezva testu
 • Velká ovládací tlačítka
 • Jasné podsvícení
 • Jasná zvuková a vibrační indikace pro jakoukoliv situaci
 • Velmi odolné, lisované pouzdro zkoušečky  dobře padnoucí do ruky
 • Silné kabely s indikací jejich poškození – více vrstvý kabel s barevně odlišenými vrstvami
 • Odnímatelný kryt baterií
 • Dobře padnoucí a pevný kryt měřicího hrotu
 • Pokročilá ergonomická a pevná konstrukce dobře použitelná i v rukavicích
 • Rychlé a bezpečné uložení měřicího hrotu

Specifikace Fluke T110:

 • Bezpečnostní kategorie CAT IV 600 V, CAT III 690 V (modely T110, T130, T150) Zkoušečky  společnosti Fluke vyhovují nejnovějším evropským bezpečnostním normám, EN 61243-3: 2010, což jsou nejnovější  platné normy pro zkoušečky. (CAT III 600V a CAT II 690V pro T90).
 • 4 způsoby zjišťování střídavého a stejnosměrného napětí. Jasný a okamžitě viditelný indikátor LED, zvukový test spojitosti a vibrátor poskytující hmatovou informaci o přítomnosti napětí (vibrační indikátor je na zkoušečkách T110, T130, T150).
 • Podsvícená stupnice a kontrolky. Podsvícení zajišťuje že tlačítka i indikátory jsou viditelné za jakýchkoliv světelných podmínek.
 • Hmatová indikace na T110, T130, T150 umožní zjistit napětí i v případě kdy není vidět světelná indikace a ani slyšet bzučák.
 • Zapnutí nebo vypnutí zvuku v tichém prostředí.
 • Indikátor vybitých baterií
 • Detekce napětí i s vybitými bateriemi. Zkoušečky detekují napětí >50VAC nebo >120V DC i v případě vybité baterie. To je velmi důležitá bezpečnostní vlastnost, kdy vždy je možné indikovat přítomnost napětí.
 • Vylepšené uložení sondy do krytu pro bezpečné skladování
 • Indikátor sledu fází pro 3fázové systémy.  Zkoušečky jsou vybaveny inovativní metodou indikace sledu fází v třífázových systémech bez nutnosti použít další přístroj.
 • Funkce proudového chrániče umožňuje pomocí dvou běžných tlačítek přivést do testovaného obvodu přechodně vyšší proud, a tak otestovat vybavení proudového chrániče.
 • Praktické dvoutlačítkové ovládání umožňuje při testování odebírat z obvodu větší proud a úmyslně na dálku aktivovat proudové chrániče.
 • Vestavěná elektrická svítilna (T110, T130, T150) umožní osvětlit měřené místo stiskem tlačítka.
 • Indikátor fáze umožňuje rychlou identifikaci živých vodičů dotykem jedné sondy.
 • Násuvné hroty sondy umožní měření jak tenkým hrotem, tak i silným kontaktem.
 • Ochrana hrotu sondy izoluje dlouhou kovovou část proti náhodnému dotyku v kritických místech.
 • Izolace WearGuard™ díky více barevným vrstvám ukazuje poškození izolace měřicích kabelů.

Rozsah dodávky:

 • Zkoušečka Fluke T110
 • 2 ks adaptér na hroty Ø 4 mm
 • 2 ks kryt hrotů pro CAT IV
 • 2 ks baterie 1,5 V
 • návod k obsluze v českém jazyce

Specifikace

T90

T110

T130

T150

Napětí stř./ss. 12 V – 690 V 12 V – 690 V 6 V – 690 V 6 V – 690 V
Spojitost 0 – 400 kΩ
Frekvence 0 / 40 – 400 Hz
Sled fází - 100 V – 690 V
Měření odporu - - - Až 1999 Ω
Doba odezvy (LED kontrolka) < 0,5 s
Vstupní impedance 200 kΩ Odběr proudu 3,5 mA při 690 V
Odběr proudu 1,15 mA při 230 V
Vstupní impedance 7 kΩ¨(se stisknutými tlačítky zatížení) - Odběr proudu 30 mA při 230 V
Bezpečnostní kategorie CAT II 690V
CAT III 600V
CAT III 690V
CAT IV 600V
Krytí IP IP54 IP 64 IP 64 IP 64

 

Specifikace
Napájení 2 baterie AA
Hmotnost 180 g (T90)
280 g (T110. T130, T150)
Velikost (délka, šířka, výška) 23 x 6,5 x 3,8 cm (T90)
26 x 7 x 3,8 cm (T110, T130, T150)
Záruka 2 roky
Země původu Rumunsko

Rychlé a snadné řešení pro zkoušení napětí a spojitosti, přičemž s tímto přístrojem můžete pracovat tak, jak jste byli zvyklí.

    
Bezpečnostní kategorie CAT IV 600 V a CAT III 690 V

Vyhovuje nejnovějším evropským bezpečnostním normám, EN 61243-3: 2010 což jsou nejnovější a nejvhodnější normy pro tento typ testovacího zařízení.

    
Detekce střídavého a stejnosměrného napětí

Dvoupólový tester poskytuje srozumitelnou odpověď při ukazování napětí způsobem jako je přehledná viditelná stupnice LED, zvukový test spojitosti a vibrace, která poskytuje hmatatelnou odezvu.

    
Podsvícená stupnice a ukazatele

Jasné podsvícení zajišťuje viditelnost tlačítek a stupnice - odpověď je jasně viditelná a srozumitelná.

    
Hmatatelná odezva prostřednictvím vibrací

Přítomnost napětí vám bude známa i přes obtížné čitelnosti displeje nebo při obtížné slyšitelnosti zvukového signálu. Tato vlastnost je velmi užitečná při měřeních v hlučných podmínkách nebo pokud nemůžete sondy sledovat očima.

    
Zapnutí nebo vypnutí zvuku

Pokud pracujete v tichém prostrdí a nechcete rušit lidi ve vaší blízkosti jednoduše si nastavíte zvukové výstrahy - zapnutí nebo vypnutí signalizaci. Při dvoupólové zkoušečce napětí Fluke T110 s označením VDE zvukovou signalizaci nelze vypnout.

    
Ukazatel stavu baterie

Nemusíte odhadovány zda jsou vaše baterie v dobrém stavu, ukazatel nedostatečného nabití baterie včas upozorní, kdy nabití klesne pod řádně pracovní napětí.

    
Důležitá bezpečnostní funkce, detekce napětí is vybitými bateriemi

Dvoupólový tester byste měli vždy používat s funkčními bateriemi, ale pokud pracujete v terénu a baterie selžou máte jednu možnost indikace přítomnosti živého napětí (> 50V AC,> 120V DC).

    
Vylepšené uložení sondy pro bezpečné uložení

Pokud je sonda uložena správně dvoupólový tester Fluke je připraven pro okamžité testování při standardních zásuvkách.

    
Indikátor sledu fází pro 3fázový systémy

Kde je používané třífázové napájení pro napájení motorů, pohonů a elektrických systémů, využijete inovovaný systém detekce sledu fází pro rychlé a přesné určení. Správné zapojení systému ověříte i bez podpory dalších nástrojů.

    
Funkce proudového chrániče

Dvoutlačítkové ovládání umožňuje odebírat při testech z obvodu větší proud a úmyslně na dálku aktivovat proudové chrániče a tak určit, zda jsou správně zapojeny. Součástí přístroje je stručný průvodce - základy testování proudových chráničů.

    
Vestavěné elektrické svítidlo

Stisknutím tlačítka můžete osvětlit tmavé testovací prostředí a zajistit rychlejší a bezpečnější testování.

    
Jednofázové napětí umožňuje rychlou idetifikácia živých vodičů

Jediným dotykon hlavní sondy vám dokáže dvoupólový tester zjistit, zda je řada řidičů připojených k síti pod napětím. Stačí se dotknout živého řidiče a pokud je pod napětím, sonda okmažitě vydá akustický zvukový a vizuální signál. Výborná úspora času, dokud začnete se skutečným testováním.

    
Ochrana hrotu sondy přizpůsobitelná měnícímu se měřícímu prostředí

Ochranné hroty, které jsou košile, zkracují délku odhaleného řidiče z 19 mm na 4 mm, čímž minimalizují riziko nechtěného kontaktu s poškozeným řidičem při testech v těsných prostorech. Hroty sondy dvoupólového testeru jsou ochráněny závitem, což umožňuje našroubováním náhradních hrotů s průměrem 4 mm, pro použití v případech, kdy jsou potřeba robustnější sondy.

    
Ochrana hrotu sondy a uložení příslušenství

Nasouvací kryty a hroty neztratíte, protože jsou bezpečně uloženy a navíc tyto úložné nástroje slouží i při otevírání anglických bezpečnostních elekrické zásuvek.

    
Izolace WearGuard ™ ukazuje poškození izolace měřících kabelů

Robustní a odolné měřící kabely dvoupólového testeru mají dvouvrstvou izolaci pro zvýšenou odolnoť. Pokud je vnitřní vrstva viditelná a zabarvená kontrastní barvou, je to znamení, že měřící kabely byly poškozeny a je nutná jejich výměna.