Kategorie

Prohlédnuté produkty

Výrobci

Testo 750-2 - zkoušečka napětí

0590 7502

TESTO AG

Vaše cena: 1 750,00 Kč bez DPH

2 100,00 Kčs DPH

Skladem do 2 dnů

Testo 750-2

Přehledný, patentovaný 3-stranný LED displej

V souladu s DIN EN 61243-3:2010

Praktické osvětlení měřeného místa

Funkce pro provedení testu vybavení proudového chrániče, vč. vibracím odolných zátěžových tlačítek, které zajišťují, že test nebude vykonán neúmyslně

Více informací

Testo 750 - 2

Pomoci zkoušečky napětí testo 750-2 můžete, díky praktickému 3-strannému displeji a unikátní optice světlovodů, snadno a rychle testovat výskyt napětí u elektrických systémů nebo přístrojů. V porovnání s testo 750-1, je testo 750-2 vhodné také pro testování indikace napětí dotykem jedné sondy, pro rychlé určení, jsou-li měření částí pod napětím, či nikoliv.

Popis výrobku:

Spolu se zkoušečkou napětí testo 750-2 se Vám bude pracovat pohodlněji, než kdy dříve. Přehledný, patentovaný 3-stranný LED displej umožňuje odečtení výsledků měření z jakéhokoliv úhlu a unikátní optika světlovodů jasně indikuje výskyt napětí. Obsluha přístroje je zcela bezpečná, díky ergonomickému provedení rukojeti a protiskluzovému límci. Integrované osvětlení měřeného místa Vám dovoluje měřit i za špatných světelných podmínek a robustní provedení dělá přístroj velmi odolným.

Mimo testování indikace napětí je testo 750-2 také vhodné pro provedení zkoušky vodivosti, indikaci sledu fází a testu vybavení proudového chrániče. Vibracím odolná zátěžová tlačítka zajišťují, aby nebyl test vybavení proudového chrániče vykonán neúmyslně.


Hlavní vlastnosti:

  • měření napětí, indikace sledu fází, indikace napětí dotykem jedné sody a test vodivosti
  • ! POZOR ! použe Testo 750-2/-3: měřeňí napětí se zkouškou RCD/FI
  • přístroj smí být používán pouze ve specifiokvaném měřicím rozsahu a v nízkonapěťových instalacích do 690 V (kategorie přepětí CAT III

Rozsah dodávky:

  • Zkoušečka napětí testo 750-2,
  • vč. baterií a krytky pro měřicí hroty.