Testo 6741 - převodník rosného boduDewpoint TransmitterPřevodník rosného bodu s měřicím rozsahem -45 °Ctd … + 30 °Ctd a závitem G½ Vlhkostní senzor testo na bázi polymeru s vysokou přesností a dlouhodobou stabilitou Libovolně škálovatelný analogový výstup (4 … 20 mA) a volitelný konektor pro alarm se 2 integrovanými spínacími výstupy
Testo 6744 - převodník rosného boduDewpoint Transmitter Převodník rosného bodu s měřicím rozsahem -45 °Ctd … + 30 °Ctd a závitem NTP½ a displejem Vlhkostní senzor testo na bázi polymeru s vysokou přesností a dlouhodobou stabilitou Libovolně škálovatelný analogový výstup (4 … 20 mA) a volitelný konektor pro alarm se 2 integrovanými spínacími výstupy
Testo 6442 - měřidlo spotřeby stlačeného vzduchu (DN25) pro 0,75...225 m3/hCompressed Air MeterUdržte si kontrolu o své spotřebě stlačeného vzduchu: měřidlo spotřeby stlačeného vzduchu testo 6442 se hodí pro měření stlačeného vzduchu a pro detekci úniků. Umožňuje spravedlivé rozdělení nákladů podle spotřeby a pomáhá při snižování nákladů.
Testo 6444 - měřidlo spotřeby stlačeného vzduchu (DN50) pro 2,3...700 m3/hCompressed Air Meter Převodník s volitelnými výstupními signály: analogový výstup, impulzní výstup, 2 spínací výstupy Integrovaná funkce sumarizace (totalizátor) pro zjištění celkové spotřeby Vysoká přesnost: definovaný vnitřní průměr (DN50) umožňuje srovnání na normovaný objemový...
Testo 6441 - měřidlo spotřeby stlačeného vzduchu (DN15) pro 0,25...75 m3/hCompressed Air Meter Převodník s volitelnými výstupními signály: analogový výstup, impulzní výstup, 2 spínací výstupy Integrovaná funkce sumarizace (totalizátor) pro zjištění celkové spotřeby Vysoká přesnost: definovaný vnitřní průměr (DN15) umožňuje srovnání na normovaný objemový...
Testo Uchovávací roztok 50 mlSkladujte svou pH elektrodu v uchovávacím roztoku – budete tak profitovat z její delší životnosti a spolehlivosti měření.
Testo Uchovávací krytka pro testo 205 s gelovou náplní KCLpH sondu skladujte s uchovávací krytkou naplněnou gelem KCL – chráníte tak sondu před vyschnutím.
Testo Krytka s uchovávacím gelem Uchovávací krytka s gelovou náplní KCL Chrání pH sondu před vyschnutím
Testo pH Pufrový roztok 7,00 pH Puffer Pufrový roztok s pH hodnotou 7,00 v praktické dávkovací lahvičce Ke kalibraci a nastavení pH přístrojů
Testo pH Pufrový roztok 4,01 Pufrový roztok s pH hodnotou 4,041 v praktické dávkovací lahvičce Ke kalibraci a nastavení pH přístrojů
Testo Univerzální plastová pH elektroda bez teplotního senzoruPro měření ve vodě a odpadní vodě: Robustní univerzální plastová pH elektroda s integrovaným Pt1000 teplotním senzorem je díky Single-Pore membráně odolná proti ucpání. Další výhody jsou nerozbitný plast a bezúdržbový gelový elektrolyt.
Testo Speciální elektroda typ 05 pHPro laboratorní účely a měření v emulzích a suspenzích: Robustní skleněná pH elektroda s integrovaným Pt1000 teplotním senzorem je díky Single-Pore membráně odolná proti ucpání. Další výhody jsou vynikající odolnost proti působení chemikálií a bezúdržbový gelový elektrolyt.
Testo pH potravinářská elektrodaPro měření v tuhých a polotuhých potravinách: Robustní zapichovací pH elektroda s teplotním senzorem je díky děrované membráně odolná proti ucpání. Další výhody jsou nerozbitný plastový plášť a bezúdržbový, potravinářský gelový elektrolyt.
Testo Univerzální plastová pH elektroda s teplotním senzoremPro měření ve vodě a odpadní vodě: Robustní univerzální plastová pH elektroda s integrovaným Pt1000 teplotním senzorem je díky Single-Pore membráně odolná proti ucpání. Další výhody jsou nerozbitný plast a bezúdržbový gelový elektrolyt.
Testo Náhradní pH sonda pH2: pro měřicí přístroj pH/teploty Náhradní pH sonda pro měřicí přístroj testo 206 pH2 - pH/teplota Jednoduchá výměna měřicí špičky